Запрошуємо усіх долучитись до благодійного проекту “Даруємо свято разом”.

Запрошуємо усіх долучитись до благодійного проекту
“Даруємо свято разом”.

Наближаються Новорічні та Різдвяні свята, які несуть в дім кожного з нас – віру, надію та любов. Ініціатори проекту «Даруємо свято разом» звертаються до підприємств, установ та організацій, які є соціально відповідальними, а також до усіх мешканців міста та області, пропонуючи долучитись до благодійного проекту з нагоди свят та принести частинку тепла в сім’ї, які так цього потребують.
Метою ініціативи є збір коштів для дітей із соціально незахищених сімей, важкохворих, інвалідів, дітей із сімей воїнів АТО та ВПО.
В рамках ініціативи «Даруємо свято разом» будуть підготовлені солодкі подарунки з цукерок місцевого виробника (продукція ПАТ «Ласощі»), а також іграшки-подарунки, виготовлені із любов’ю та побажаннями добра руками дітей. Від продажу кожного набору 10 гривень буде перераховано на допомогу дітям відповідних категорій. Звертаємось до усіх з пропозицією долучитися до проекту купивши подарунковий набір або виготовити невеличкий подарунок для такого набору.
Також в рамках проекту «Даруємо свято разом» організатори запланували встановлення новорічної ялинки, яка буде одягнута прикрасами виготовленими руками дітей та створення Новорічно-Різдвяної інсталяції учнями Центру професійно-технічної освіти №1, Вищого художнього професійного училище №3, Вищого професійного училища №21, м.Івано-Франківськ. Вони будуть розміщені біля будівлі облмуздрамтеатру ім.І.Франка. Новорічно-Різдвяна інсталяція міститиме різноманітні тематичні композиції, зокрема Різдвяну шопку. Крім того, запрошуємо усіх діток області до виготовлення ялинкових прикрас, які будуть розміщені на новорічній ялинці.
Протягом свят гості та мешканці міста матимуть змогу оглянути святкові локації та зробити фото на пам’ять.
На відкриття новорічної ялинки, яке відбудеться 18 грудня о 17.00 год. запрошено діток із різних областей України.
19 грудня 2016 р. Івано-Франківський облмуздрамтеатр подарує для дітей міста святкову казку, де кожна дитина отримає солодкий подарунок.
Варто об’єднати наші зусилля і тоді ми зможемо разом допомогти малозабезпеченим сім’ям напередодні Новорічно-Різдвяних свят, подарувавши надію на краще майбутнє.
Проект відбуватиметься за підтримки Івано-Франківського обласного драматичного театру ім. І.Франка, БФ «Чисті серцем», ГО «Громадська ініціатива Галичини», Благодійного фонду громади міста Долина, Почесного консульства Угорщини в м.Івано-Франківськ та Івано-Франківській області, Прикарпатського національного університету ім.В.Стефаника, Центру професійно-технічної освіти №1, Вищого художнього професійного училище №3, Вищого професійного училища №21, БФ “Діти Милосердя”, військового капелана Довганюка Василя, громадських активістів Кміти-Ференц Юлії та Островського Романа, ГО «Права справа», ГО «Донори Прикарпаття», БФ «Сила Прикарпаття», ГО «Верховинська Самооборона», ПАТ «Ласощі».

Детальна інформація за телефоном:
+38(050)3738780 Леся Качурова
+38(095)1627793 Ірина Рабарська
+38(0342)711750 БФ «Чисті Серцем»14729103_1848150892075530_6835289265862086775_n

Top