З днем вишиванки! Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу приєднався до проекту “Книга Добра” під час святкового флешмобу.

ФНТУНГ сьогодні вишиваний!
Вишиванка🔰 – наш національний код, наша гордість й автентична ознака! Адже українська вишита сорочка – це не просто одяг, це – оберіг, який називають молитвою без слів. Уже декілька років поспіль, у ці величаві Великодні дні, наша держава стала багатою на ще одне національне свято – День української вишиванки!
ІФНТУНГ, як один з найкращих університетів, завжди долучається й бере активну участь в проведенні таких святкових заходів. Сьогодні – не виняток: ректорат, викладачі, студенти всіх інститутів та працівники університету зібрались на головній площі на урочисті заходи з нагоди Дня вишиванки.
Cправжньою родзинкою свята вишиванки стало дефіле студентів та викладачів у вишитому національному вбранні. Український одяг вражав своїм колоритом, вишивкою, самобутністю та красою. Дефіле у вишиванках продемонстрували студенти Інституту гуманітарної підготовки та державного управління, працівник науково-технічної бібліотеки Людмила Манюх, проректор з науково-педагогічної роботи Ліліана Гораль, доцент Мирослава Венгринюк. Учасники дефілювали під музичний супровід працівниці університету – Каріни Іванюк.
Опісля, відбувся кульмінаційний момент свята – флешмоб у вишиванках студентів та працівників ІФНТУНГ. Організатор та режисер-постановник свята, доцент кафедри суспільних наук Наталія Концур анонсувала: «Своєю акцією ми приєднуємось до масштабного міжнародного соціального проекту – «Книга добра», яка покликана стати джерелом інформації про людяність, щирість та добро у повсякденному житті! Ми вкотре проводимо такий флешмоб, але вперше з такою кількістю – майже 400 студентів з Інституту нафтогазової інженерії, Інституту економіки та менеджменту, Інституту архітектури, будівництва та енергетики, Інституту природничих наук, підготовчого відділення для іноземних студентів!»
Дружна родина ІФНТУНГ вкотре згуртувалася навколо національного символу незламності українців, їхньої самобутності, патріотичного духу та любові до рідної української землі.
Світлина від Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу.
Світлина від Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу.Світлина від Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу.Світлина від Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу.Світлина від Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу.
Top