Європейського Союзу для Івано-Франківської області

n2423-24 червня 2015 року у Прикарпатському національному університеті імені Василя Стефаника проводився навчальний курс «Використання фінансових інструментів Європейського Союзу для Івано-Франківської області». До участі були запрошені представники вищих навчальних закладів, громадських організацій та органів влади області.
Навчання було організоване для широкого загалу з метою ознайомити як правильно використовувати фінансову підтримку Європейського Союзу, що стає можливою для нас після підписання угоди про асоціацію. Велика частина презентацій були присвячені грантовим програмам, які відкриті для студентів, науковців та бізнесменів, з метою виховання нового покоління, яке буде знати і використовувати можливості ЄС для власного розвитку.
Проект реалізувався Генеральним консульством Словаччини у партнерстві з Почесним консульством Угорщини в Івано-Франківській області, словацькою організацією «Октігон», благодійною організацією «Фонд «Відродження Прикарпаття», Прикарпатським національним університетом імені Василя Стефаника, Представництвом Міжнародної торгової палати в Карпатському регіоні та Інформаційним центром Європейського Союзу в Івано-Франківській області.
На завершення семінару учасника було запропоновано викласти свої ідеї та пропозиції щодо проектів, які могли б фінансуватися ЄС. Авторів кращих проектних пропозицій буде направлено на подальше короткотермінове навчання до країн Європейського Союзу із подальшою можливістю працевлаштування.

Top