«Європейські цінності для дітей України» – масштабний задум започаткований благодійною організацією «Фонд «Відродження Прикарпаття» вдався на всі сто і став відомим не лише по всій Україні, а й за її межами. Приклад для наслідування беруть інші організації. Тим часом батьки та діти, які взяли участь у проекті «Європейські цінності для дітей України» не перестають висловлювати подяки українській та угорській стороні за відмінну організацію відпочинку, за теплий прийом та радісні емоції їхніх дітей, які за останній рік пережили чимало стресу та втрат. Адже країна, яка ще досі перебуває у війні, поки не в змозі потурбуватись про відпочинок своїх дітей.

Впродовж літа 2015 року 680 юних українців, а це діти від 8 до 16 років, батьки котрих загинули на Майдані чи під час війни, поранені чи є учасниками АТО на Сході України та впо, відпочивали в Угорщині. Щонеділі група із 65-ти дітей вирушала до літнього табору відпочинку на березі озера Веленце (Угорщина). Для хлопців та дівчат була розроблена програма навчання та ігор, екскурсії та багато інших розваг. Усіх супроводжували волонтери, лікарі, соціальні педагоги та психологи. Приміром, лише самих волонтерів-супроводжуючих було вісімдесят.

Реалізація такого масштабного проекту відбулась завдяки угорській стороні: Угорського уряду, Генерального та Почесного консульств Угорщини в Україні, які не лише створили умови для отримання в’їздних шенгенських віз для українців, а й повністю взяли на себе усі витрати з транспортування, проживання, харчування і організації якісного відпочинку.

Top