Відпочинок в Угорщині – класно, весело, цікаво!

З Угорщини додому повернулися 65 дітей – учасників проекту «Діти за мир у всьому світі». Серед них п’ятеро дітей з Долини. У спортивно-оздоровчому таборі на озері Веленце вони відпочивали протягом тижня.
У таборі для них підготували насичену розважальну програму: активні ігри на свіжому повітрі, спортивні змагання, виставки малюнків, концерти, походи та екскурсії по Будапешту.
Веселі ігри, захоплююче плавання та купання на озері, екскурсії парком мініатюр, відвідини заповідника (береги озера Веленце дають притулок великій кількості птахів), міні-зоопарк домашніх тваринок , різноманітні траси із кліматичними зонами, різнобарвні метелики, райські птахи і, навіть, алігатор. А ще – дітлахи вперше побачили підземний павільйон із велетенським акваріумом, де плавають тюлені та морські котики. Далі на дітей чекала зустріч з поважними гостями, завдяки яким і триває їх відпочинок – з Держсекретаром Міністерства національних та людських ресурсів Угорщини Миклошем Шолтесом та волонтерами.
«Таборові будні юних відпочивальників були завжди активні. Всі з превеликим задоволенням проводили свій відведений час в компанії нових друзів, своїх наставників», – пишуть учасники табору у соціальних мережах.
Своїми враженнями від поїздки діляться й долинські дівчата – учасники гурту «Дивоцвіт» – Ілона Шутка, Діана Литвинчук та Евеліна Теліжин.
– Лагідне сонечко у таборі неабияк нас тішило, бо ж у перші дні погода була погана і ми не мали змоги купатись на озері. 11 червня ми виїхали до Угорщини, незважаючи на довгу дорогу, час пройшов непомітно. Нас поселили у затишному готельному номері, приємно тішило, що всіх разом. Чисто, комфортно, чотирьохразове харчування, шоколад, морозиво на десерт. Цікавою була розважальна програма. Кожен новий день приносив нові цікаві сюрпризи. Це і плавання на байдарках, веселе купання та водні ігри на озері Веленце, це й екскурсії Будапештом, і поїздка до Парламенту, відвідини різноманітних музеїв та величезного зоопарку, який ми ледве встигли обійти за три години. Нас посмішкою вітали зустрічні українці – емігранти, які миттєво реагували на синьо-жовтий прапор, пригощали морозивом, спілкувались. Захоплюючими були табірні ігри, як от – гра в турецько – угорську війну. До душі припав музей мініатюр, притулок для різноманітних птахів. І ще – познайомились з багатьма однолітками з різних куточків України, знайшли спільну мову, спілкуємось сьогодні у соціальних мережах. Взагалі, сім днів промайнули, як один. Дякуємо за приємні враження Міжнародній благодійній організації «Благодійний фонд Долини», особливо керівнику Лесі Тисяк – Мураль за організовану поїздку, надіємось потрапити в цю чудову країну ще хоч раз. Дякуємо вожатим за змістовну насичену програму, за терпіння, мудрі поради та цікаві розповіді!
Відпочинок дітей в Угорщині триває. Із Долини на відпочинок цьогоріч поїде до країни миру та дружби 30 дітлахів.

Top