Угорська Helvet-Farm Organic має намір започаткувати органічне виробництво сільськогосподарської продукції в Івано-Франківській області

n13Про це повідомив керівник один з керівників компанії Семерей Золтан під час переговорів з потенційними партнерами, організованими Фондом «Відродження Прикарпаття».
Угорські інвестори побачили великі можливості спільного виробництва органічної продукції рослинництва, зокрема, у Коломийському районі Івано-Франківської області. Тут є землі, придатні для виробництва біопродуктів, кваліфікований персонал, можливості кредитування проекту.
Зважаючи на це угорська сторона запропонувала створити аграрне підприємство з іноземними інвестиціями.
Позитивне враження на потенційних інвесторів з Угорщини справив новий закон України про органічне виробництво, інвестиційне законодавство, яке захищає зарубіжний капітал та створює умови для ведення бізнесу.
Спільно з майбутніми українськими партнерами угорські підприємці намітили план дій для переведення звичайних сільськогосподарських ферм на рейки органічного виробництва. Він, зокрема, передбачає спеціальну підготовка грунту, впровадження екотехнологій та окремих рослин для покращення землі. Найкраще на наших землях, на думку угорських спеціалістів,як органічну продукцію доцільно вирощувати пшеницю, кукурудзу, сою, люцерну та інші культури спеціальних сортів.
Знаючи ринок органічної продукції за кордоном, угорці пропонують взяти на себе не лише розробку бізнес-плану й часткове фінансування проекту, а й допомогти із сертифікацією продукції рослинництва та налагодити збут.
Залучення іноземних інвесторів у сільськогосподарську галузь– це один з пріоритетів діяльності Фонду «Відродження Прикарпаття».
Варто сказати, що лише протягом вересня – грудня 2014 року Фонд організував більше десяти бізнес -зустрічей із потенційними іноземними інвесторами.

Top