У Всесвітній день доброти студенти ІФННІМ ТНЕУ провели акцію на підтримку міжнародного соціального проекту «Книга Добра».

У Всесвітній день доброти студенти ІФННІМ ТНЕУ провели акцію на підтримку міжнародного соціального проекту «Книга Добра».
В усіх куточках України і світу відомо про міжнародний соціальний проект «Книга добра» – справжній символ людяності і душевного тепла, які вдається зберегти у серці, незважаючи на усі негаразди і проблеми нашого сьогодення. Студенти ІФННІМ ТНЕУ вирішили зробити свій посильний внесок у підтримку даного проекту. Вони організували благодійний ярмарок, на якому пропонували жителям міста різноманітні смаколики, прикрашені символікою «Книги добра» і розповідали їм про проект. Зібрані пожертви були витрачені студентами на придбання ліків і засобів гігієни для важкохворих діточок, родини яких потребують підтримки.
Більше інформації на нашій сторінці http://ifim.tneu.edu.ua/

Світлина від Івано-Франківський навчально-науковий інститут менеджменту ТНЕУ. Ð¡Ð²Ñ–тлина від Івано-Франківський навчально-науковий інститут менеджменту ТНЕУ.Світлина від Івано-Франківський навчально-науковий інститут менеджменту ТНЕУ. Ð¡Ð²Ñ–тлина від Івано-Франківський навчально-науковий інститут менеджменту ТНЕУ.

 

 

Top