Румунія, Болгарія, Туреччина – більше тисячі кілометрів. Саме таку відстань подолали українські дітлахи для того, аби передати Книгу добра Вселенському Патріархові Варфоломію І.

Це унікальне видання рік тому було надруковане в Таллінні, на спеціальному черпаному папері, який може зберігатися кілька століть. Історії про добрі вчинки та ілюстрації до них створювали хлопці та дівчата з усіх регіонів країни. Загалом більше 300 тисяч дітей та дорослих. Найкращі з них були відібрані Редакційною радою та увійшли в Книгу добра. У серпні її вже передали у бібліотеку Ватикану, а у Міжнародний день Добра, 13 листопада 2018р, її особисто вручили Святішому Варфоломію.
Діти із сімей учасників АТО, обдаровані хлопці і дівчата, а також переможці трьох етапів міжнародного соціального проекту «Книга добра» з різних регіонів України. 65 юних послів миру особисто передали унікальне видання Патріарху Варфоломію. Від зустрічі із Святійшим дітлахи вражені.
У сьогоднішній, непростий для України час місія українських дітлахів дуже потрібна, наголосив Святійший Патріах Варфоломей. І додав, нині найважливіші для України мир і свобода. А ще, об’єднання. Святійший прийняв від дітей Книгу добра, вишиту бісером ікону та зроблений власноруч логотип проекту – сонце з серцем.
«Книга добра» тепер зберігатиметься і в Стамбулі. До цього часу її вже отримала бібліотека Ватикану та книгозбірня імені Вернадського в Києві.
У бібліотеки світу діти передають великі Книги добра. Малі її копії вже друкуються в Україні. Їх згодом подарують найактивнішим учасникам міжнародного соціального проекту «Книга добра» та книгозбірням загальноосвітніх шкіл України.
Міжнародний соціальний проект «Книга добра» реалізується Благодійним фондом «Чисті серцем» , Центром української культури в м.Таллінні, Державним самоврядуванням українців Угорщини, за підтримки Міністра закордонних справ України Павла Клімкіна.
Дякуємо Посольству України в Румунії, Генеральному консульству України в Стамбулі, мерії м.Коломия та всім добрим людям, які допомагали в організації подорожі до Стамбулу. Творімо добро разом.

Світлина від Книга Добра.  ÃÂ¡ÃÂ²Ã‘–тлина від Книга Добра.

Світлина від Книга Добра.  ÃÂ¡ÃÂ²Ã‘–тлина від Книга Добра.

Світлина від Книга Добра.  ÃÂ¡ÃÂ²Ã‘–тлина від Книга Добра.

Світлина від Книга Добра.  ÃÂ¡ÃÂ²Ã‘–тлина від Книга Добра.

 

 

Top