Раді разом із командою сьогодні оголосити переможців найсмачнішого напрямку міжнародного культурно-соціального проекту “Таємниці України для тебе”

Найсмачніший напрям міжнародного культурно-соціального проекту “Таємниці України для тебе”  – “Автентична українська кухня”! Раді разом із командою сьогодні оголосити переможців! Вітаємо та  дякуємо усім за активну участь!!!

P.s про деталі вручення подарунків оголосимо згодом.

І місце Кошарук Євген (м.Луцьк) – «Мацик» – 50 тис.грн.

ІІ місце Вятковська Наталя (м.Вижниця, Чернівецька обл.) – «Гоцульські голубці» – 25 тис.грн.

ІІІ місце Кириловська Олена (м.Мирноград, Донецька обл.) – «Дивень. Обрядовий весільний хліб» – 15 тис.грн.

5 ноутбуків

  1. Максимчук Ольга (м.Івано-Франківськ)  -«Галицький сирник»
  2. Гобот Катерина (м.Мукачево) – «Рокот-крумплі»
  3. Костинська Марія (м.Тернопіль) – «Шулики з маком»
  4. Мадарах Степан (м.Долина, Калуський р-н, Івано-Франківська обл.) – Лемківська страва «Буляники з квашеною капустою»
  5. Кампова Надія (смт Тошківка, Луганська обл.) – «Затірка, як у бабусі»

10 грошових премій по 5 000 грн

  1. Каразей Єгор (м.Хмельницький) – «Шпундра по – закарпатськи»
  2. Давидко Юлія (м.Гайсин, Вінницька обл.) – «Ґодзь»
  3. Садов’як Надія (м.Івано-Франківськ) – «Незвиська начинка»
  4. Удіванова Людмила (с.Пологи, Пологівський р-н, Запорізька обл.) – «Українська бринза»
  5. Комар Алла (м.Радивилів, Рівненської обл.)  – “Затерта капуста”
  6. Фоменко Микола (смт. Ярова, Лиманська ТГ, Донецька обл.) – «Варення із соснових шишок»
  7. Федорчук Вікторія (с.Прокурава, Косівський р-н, Івано-Франківської обл.) – «Натина (страва з лободи)»
  8. Кельменецький центральний будинок народної творчості та дозвілля Кельменецької селищної ради (смт.Кельменці, Дністровський р-н, Чернівецька обл.) – «Смаки Кельменеччини»
  9. Феник Наталя (смт Первомайське, Миколаївської обл.) – «Вітовські товченики»
  10. Камінський Віктор (с.Підзамочок, Чортківський р-н,Тернопільська обл.) – «Лемківська киселиця»

10 наборів кухонного приладдя

  1. Ємець Ірина (м.Покровськ, Донецька обл.) – «Шарпанина»
  2. Улянич Галина (с.Озеряни, Прилуцький р-н, Чернігівська обл.) – «Кваша»
  3. Капітоненко Ольга (с.Стародубівка Мангушська ТГ Донецька обл.) – «Козацький борщ з кропивою»
  4. Блох Марина (с.Луги, Рахівський р-н, Закарпатська обл.) – «Кулеша»
  5. Яреха Ганна (с.Велика Павлівка,Полтавська обл.) – «Весільна випічка»
  6. Хабер Мар’яна (м.Долина, Івано-Франківська обл.) – «Українська Паска»
  7. Колосенко Ірина (м.Андрушівка Житомирська обл.) – “Крупки”
  8. Трифонова Ганна (с.Новосільське, Ренійський р-н, Одеська обл.) – «Фріптура із сазана»
  9. Церкуник Євгенія (с.Терново, Тячівський р-н, Закарпатській обл.) – «Бограч»
  10. Дідик Мар’яна (м.Рівне) – Поліський автентичний суп «Заібуриха»

10 парфумів від Катерини Бужинської

  1. Феник Наталя (смт Первомайське, Миколаївської обл.) – «Тюлька насторчак»
  2. Лучків Оксана (с.Новий Мізунь,Калуський р-н, Івано-Франківська обл.) – «Вурда»
  3. Щербань Олена (смт Опішня, Полтавська обл.) – «Качана каша»
  4. Ульяненко Анна(м.Мирноград, Донецька обл.) – «Нудлі по-українські»
  5. Нушель Олена (смт Царичанка, Дніпропетровської обл) – «Товченики»
  6. Снітко Людмила, Гуденко Анастасія, Гуденко Людмила (м.Кременчук, Полтавська обл.) – «Борщ із карасями»
  7. Кобинець Наталія (с.Пшеничник, Калуський р-н, Івано-Франківської обл.) – «Токан»
  8. Димид Наталія (с.Гошів, Івано-Франківська обл.) – «Гошівський хліб з кмином або кропом»
  9. Іванів Галина (с.Сукіль, Івано-Франківська обл.) – «Галушки» (з 10 наборів)
  10. Хагенбрух Аліса (м.Рівне) – «Княжа каша зі сливовою підливою»

10 солодких подарунків

  1. Бассак Тетяна (м.Ніжин,Чернігівська обл.) – «Ніжинський огірок»
  2. Семенець Олеся (с.Плешкані, Золотоніський р-н, Черкаська обл.) – «Бузинник»
  3. Майко Лідія (м.Долина, Івано-Франківська обл.) – «Повидло з тертої Ружі»
  4. Клебан Оксана (с.Старий Мізунь,Калуський р-н, Івано-Франківська обл.) – «Бульбляні пироги бойківські»
  5. Стефанків Мар’яна (м.Болехів, Івано-Франківська обл.) – «Гамани»
  6. Когут Оксана, Герус Людмила (смт Івано-Франкове, Яворівський р-н, Львівська обл.) – «Яворівський пиріг»
  7. Грималюк Іванна (с.Прокурава, Косівський р-н, Івано-Франківська обл) – «Кукурудзяні коржі»
  8. Грималюк Галина (с.Прокурава, Косівський р-н, Івано-Франківська обл) – «Бурякові голубці»
  9. Павлюк Олена (смт Кути, Косівський р-н, Івано-Франківська обл.) – «Ганджабур»
  10. Мураль Анна (с.Шевченкове,Вигодська громада Калуський р-н Івано-Франківська обл.) – «Пироги з лісових ягід та суниць»
  11. Делятинчук Андрій (смт Ясіня, Рахівський р-н, Закарпатська обл.) – “Гуцульська овеча бриндзя”
  12. Петрів Марія (с.Брустури, Косівський р-н, Івано-Франківська обл.) – «Сирні їстівні іграшки» (гуцульскі коники)
  13. Ткачук Іванна (с.Годи-Добровідка,Коломийського р-н, Івано-Франківська обл.) – «Вареники з картоплею»
  14. Савчук Оксана (с.Тисів, Івано-Франківська обл.) – «Бураки» (білий борщ з паснистих квашених бураків засипаний вівсянкою)
  15. Смірнов Андрій (с.Сурсько-Литовське, Дніпропетровська обл.) – «Мурзяники»
  16. Мочернюк Ганна (с.Іванівці Коломийський р-н, Івано-Франківська обп.) – «Мантули»

 

Подарунковий набір від CLEAN STREAM

  1. Ковтуненко Юрій (с.Піщана, Київська обл.) – «Капама»
  2. Голяченко Тетяна (смт Іршанськ, Коростенський р-н, Житомирська обл.) – «Чорна» поліська юшка
  3. Ягьяєва Ольга (с.Софіївська Борщагівка, Бучанський р-н, Київська обл.) – «Квасок»
  4. Зотько Ніна (м.Старокостянтинів, Хмельницька обл.) – «Паприкаш по Чернятинські»
  5. Тесля Валерія (Кременчук, Полтавська обл.) – «Борщ»

Вітальну листівка із черпаного паперу

  1. Швай Олександра (м.Луцьк) -«Зубці»
  2. Солоніна Софія (м.Полтава)– «Полтавські галушки»
  3. Ревуцька Мар’яна (м.Рівне) – «Ріплянка»
  4. Мазур Вікторія (м.Хмельницьк) – «Фучки»
  5. Коваль Христина (м.Чернівці) – «Кремзлики»
  6. Потаненко Лілія (м.Київ) – «Каша старокиївська з телячим мозком і грибами»
  7. Бельбуза Іван (м.Ужгород) – «Гомбовці закарпатські»
  8. Онищук Володимир (м.Бахмут) – «Голяшка по-донбаськи»
  9. Ульяненко Анна(м.Мирноград, Донецька обл.) – «Вергуни»
  10. Зотько Ніна (м.Старокостянтинів, Хмельницька обл.) – «Весільний коровай»
  11. Ульяненко Анна (м.Мирноград, Донецька обл.) – «Капусняк з пшоном»
  12. Грицук Юра (м.Камянець-Подільський, Хмельницька обл.) – «Шулики»
  13. Дочинець Уляна (м.Ужгород) – «Косаш-левеш»
  14. Ткач Євгенія (м.Київ) – «Бандуряники»
  15. Фіцик Романія (м.Чернівці) – «Мамалига по-буковинськи»
  16. Бринзай Надія (м.Кривий Ріг, Дніпропетровська обл.) – «Часникова зупа»
  17. Гордієнео Катерина (м.Черкаси) – «Ледачі вареники з вишнею»
  18. Панасовська Олена (м.Суми) – «Смажені голубці»
  19. Привалова Олена (смт Чаплинка, Каховського р-н, Херсонської обл.) – «Сиряна пасочка»
  20. Собченко Ганна Федорівна від колективу Летичівської публічної бібліотеки (смт.Летичів,Хмельницької обл.) – «Тушковані огірки по – Летичівськи»
  21. Костик Марія (с.Чорноголова, Ужгородський р-н, Закарпатська обл.) – “Чіпкало-бундало”
  22. Цапик Лідія (с.Спаське, Новомосковський р-н, Дніпропетровська обл.) – «Спаська затірка»
  23. Гойда Юрій, Гойда Наталія (м.Бучач, Тернопільська обл.) – «Натина по Осівецьки»
  24. Клебан Оксана (с.Старий Мізунь,Калуський р-н, Івано-Франківська обл.) – «Ужипки»
  25. Мадарах Степан (м.Долина, Івано-Франківська обл.) – «Борщ із квашеного буряка на копченому ребрі з вушками»
  26. Продан Сергій (с.Кінчеш,Ужгородський р-н, Закарпатської обл.) – «Гуляш»
  27. Бойко Оксана (м.Кременчук, Полтавської обл.) – «Крюківські вареники»
  28. Дзалба Юрій, Богдан Наталя (м.Яремче, Івано-Франківська обл.) – «Лобода по-прикарпатськи»
  29. Зотько Ніна (м.Старокостянтинів, Хмельницька обл.) – «Опіканці»
  30. Масна Ірина (с.Кунів, Шепетівський р-н., Хмельницька обл.) – «Суп з пацьорками»
  31. Чайковська Валентина (м.Новоукраїнка,Кіровоградської обл.) – «Діцман»
  32. Ягьяєва Ольга (с.Софіївська Борщагівка, Бучанський р-н, Київська обл.) – «Галушки по Юрівські»
  33. Кушнірук Леся (м.Коломия, Івано-Франківська обл.) – «Мандрики»
  34. Клим Фрозіна (с.Мигове, Вижницький р-н, Чернівецька обл.) – «Сімейні рецепти – кишка та салтисон»
  35. Савчук Оксана (с.Тисів, Івано-Франківська обл.) – «Пеленички»
  36. Вятковська Наталія (м.Вижниця, Чернівецька обл.) – «Фаршироване ребро»
  37. Стефанків Мар”яна (м.Болехів,Івано-Франківська обл.) – «Риба по бойківськи»
  38. Семкович Оксана (с.Перегінськ, Калуський р-н, Івано-Франківська обл.) – «Калачі»
  39. Кипаца Віта (с.Новоселиця) – «Партизанська каша»
  40. Костик Марія (с.Чорноголова, Ужгородський р-н, Закарпатська обл.) – «Малисник»
  41. Гусак Артем (с.Луб’янка, Синельниківський р-н, Дніпропетровська обл.) – «Сало в цибулинні»
  42. Когут Оксана, Герус Людмила (смт Івано-Франкове, Яворівський р-н, Львівська обл.) – «Короп печений на соломі»
  43. Никончук Валентина (с.Зносичі,Сарненський р-н, Рівненська обл.) – «Пароха»
  44. Никончук Валентина (с.Зносичі, Сарненський р-н, Рівненська обл.) – «Обварухи»
  45. Гавриленко Вікторія (м.Суми) – «Весільні утята»
  46. Соколюк Галина (с.Прокурава, Косівський р-н, Івано-Франківська обл.)  –  «Бурники»
  47. Зварчук Світлана (с. Пуків Рогатинської МТГ Івано-Франківської обл.) – «Стиранка з сиром»
  48. Палічев Юрій (м.Херсон) – «Херсонська юшка»
  49. Трифонова Ганна (с.Новосільське, Ренійський р-н, Одеська обл.) – «Бессарабська бринза»
  50. Від імені Мельничук Ганни Іванівни (с.Вишневе, Шепетівського р-н, Хмельницької обл.) – «Колотуха»
  51. Халимон Олена – респондент. Пісцова Марія – упорядник анкети (м.Полтава) – «Складаники»
  52. Головійчук Аліна (с.Підпільне, Новомосковський р-н, Дніпропетровська обл.) – «Дріжджові пиріжки з вишнею»
  53. Селівонець Наталія (с.Шевченківське, Синельниківський р-н, Дніпропетровська обл.) – «Польова каша по – Шевченківськи»
  54. Різниченко Антоніна (с.Орлівщина, Дніпропетровська обл.) – «Зливана каша»

Top