Мета: збір коштів для дітей із соціально незахищених сімей, важкохворих, інвалідів, дітей із сімей воїнів АТО та родин ВПО.

Період реалізації: 01.11.2016р.- 20.12.2016р.

В рамках проекту «Даруємо свято разом» були підготовлені солодкі подарунки з цукерок місцевого виробника (продукція ПАТ «Ласощі»), а також іграшки-подарунки, виготовлені із любов’ю та побажаннями добра руками дітей. Від продажу кожного набору 10 гривень буде перераховано на допомогу дітям відповідних категорій.

18 грудня 2016р. у приміщенні Івано-Франківського облмуздрамтеатру відбулось урочисте завершення благодійного проекту «Даруємо свято разом». Біля театру встановили живу ялинку, яку після свят висадять на подвір’ї одного з сиротинців на Прикарпатті.Прикраси для новорічної ялинки власноруч робили діти з усієї області. Крім того, всі бажаючі могли сфотографуватись біля різдвяної шопки, фотозони до свят Св. Миколая, Нового Року та Різдва. На відкриття святкового концерту до дітей завітав сам Св. Миколай зі своїми помічниками. Подарунками присутніх вітали народна артистка України, Президент БФ “Чисті Серцем” Катерина Бужинська, оксамитовий бас-баритон України Василь Лазарович, заслужені артистки України, актриси Івано-Франківського академічного обласного українського театру Галина Баранкевич та Олеся Пасічняк, а також вокальна студія “Ліра”.

Протягом майже двох місяців організаторами проводилась масштабна робота задля реалізації даної акції. Вдалось залучити не тільки місцевих благодійників, але й небайдужих людей з різних куточків світу.

Top