Благодійна організація «Благодійний Фонд «Чисті Серцем» є неприбутковою благодійною організацією, створеною у відповідності із Законом України «Про благодійну діяльність та благодійні організації» та чинним законодавством України, яка була заснована 04 лютого 2013 року спочатку під назвою БФ «Відродження Прикарпаття», а згодом, у листопаді 2016 року назву було змінено на БО «Благодійний Фонд «Чисті Серцем».

07 грудня 2015 року Президентом Фонду стає Народна Артистка України Катерина Бужинська.

За роки діяльності командою Фонду реалізовано декілька міжнародних соціальних проектів, зокрема продовж літніх періодів 2014-2017 роки за підтримки угорського уряду та інших партнерів, було організовано літній відпочинок в Угорщині для 3 500 дітей з різних регіонів України. Це діти із сімей учасників антитерористичної операції, внутрішньо переміщених осіб, із малозабезпечених та багатодітних сімей, а також обдаровані діти.

З грудня 2015р. – червень 2016р. організовано грандіозний міжнародний соціальний проект «Діти за мир у всьому світі», завдяки якому 507 дітей з різних куточків України змогли відвідати 35 країн світу в якості маленьких послів миру та відвідати 30 парламентів. В рамках проекту діти з різних країн світу на карті своєї країни розміщували голубів миру з своїми побажаннями і передавали естафету та карту миру наступній країні та Україні. На картах було розміщено 33 170 паперових голубів із побажаннями миру, долучились до міжнародного проекту та взяли участь у флешмобі більше 100 тис. дітей та небайдужих дорослих з України та Європейських країн. Серед областей України, де відбувалось виготовлення карт миру, Івано-Франківська, Ужгородська, Закарпатська, Львівська, Донецька, Луганська, Дніпропетровська, Хмельницька, Київська, Тернопільська, Миколаївська, Одеська, Полтавська, Харківська. У травні 2016 р. діти мали честь потрапити на прийом до Папи Римського у Ватикані, та помолитися за мир в Україні. Діти з усіх куточків України також презентували гімн проекту «Діти за мир у всьому світі». Це єдина пісня українською мовою, яка пролунала під час загальної аудієнції Папи Франциска на площі святого Петра у Ватикані, в Європарламенті, штаб-квартирі НАТО, парламенті Швейцарії та інших євроінституціях. Проект завершився великим концертом у м. Київ 06 червня 2016р.

Після завершення проекту у світ вийшла ексклюзивна поштова марка із зображенням логотипу міжнародного соціального проекту «Діти за мир у всьому світі». На цій марці, виготовленій ДП «Укрпошта», окрім логотипу проекту міститься ще й фотографія української делегації з Папою Римським Франциском під час ватиканської презентації проекту та мапи миру.

В лютому 2017 року розпочався і триває до сьогодні та набирає масштабних обертів міжнародний соціальний проект «Книга Добра», який об’єднав тисячі дітей та дорослих з єдиною метою – відшукати унікальні історії про добро в усіх проявах. Це Книга про Україну, про нас, українців, і про майбутнє, яка містить в собі щире та нерафіноване добро.

На першому етапі проекту діти з усіх регіонів України писали реальні історії про добро та малювали ілюстрації до них. 15 березня 2017 року завершився І-ий етап міжнародного соціального проекту «Книга Добра». Другий етап цього міжнародного соціального проекту зі створення художніх малюнків тривав із 29 березня – 01 червня 2017р. На адресу організаторів надійшло близько 40 000 робіт. З них редакційною радою було обрано 100 найкращих ілюстрацій до історій про Добро. Згодом зі 100 історій про добро та 100 ілюстрацій до історій про добро було обрано 50 історій та ілюстрацій, які увійшли у Книгу Добра.

07 вересня 2017 року в Центрі української культури у м.Таллінні (Естонія) відбулось виготовлення перших сторінок Книги Добра в рамках міжнародного соціального проекту. Друкують книгу на незвичайному черпаному папері. Його виготовляють з бавовни і трав, зібраних у тих регіонах, звідки надійшли історії про добро. Даний папір зберігається більше тисячі років.

Заплановано виготовити 100 ексклюзивних примірників «Книги Добра» та 10 000 друкованих примірників. Унікальну “Велику книгу”, разом із друкованими копіями, буде презентовано в усіх обласних центрах України, згодом друковані копії буде передано бібліотекам і загальноосвітнім школам. Під час презентації, обиратимуться найкращі творчі колективи, які в майбутньому матимуть змогу бути в складі української делегації, під час передачі Книги Добра в одну із 50 країн світу. Насамперед, в Національну бібліотеку Ватикану (Італія), бібліотеку Конгресу США, Королівську бібліотеку Великої Британії та Олександрійську бібліотеку (Єгипет).

09 грудня 2017р. в приміщенні Національно культурного-мистецького та музейного комплексу «Мистецький арсенал» відбулась презентація першого екземпляру унікальної «Книги Добра» та передача її в Національну бібліотеку України ім. В.І. Вернадського. Участь у створенні «Книги Добра» взяли більше 300 тисяч дітей та дорослих. А 200 переможців проекту вже мали змогу впродовж літа 2017 року відпочити та оздоровитись в Угорщині.

На базі Фонду організовано різноманітні гуртки для дітей та дорослих, завдяки співпраці із фондами-партнерам та меценатами ми змогли надавати гуманітарну допомогу в зону АТО та потребуючим людям в Івано-Франківській області.

Дитячі посмішки, вдячні слова та позитивні емоції, які ми отримуємо від своєї роботи надихають нас на невпинну працю, знаходження різних способів та засобів досягнення цілей Фонду. Ми працюємо для щасливого майбутнього дітей України, для їхній мрій та сподівань. Ми працюємо для батьків, які потребують підтримки. Ми працюємо для України, якій потрібні щасливі, добрі діти з люблячими та дбаючими батьками.
Дякуємо усім друзям, партнерам, невідомим благодійникам та меценатам за підтримку та допомогу в реалізації наших проектів.

Top