Переможці проекту “Таємниці України для тебе” в напрямку “РЕМЕСЛА”

Переможці

Таємниці України для тебе

«РЕМЕСЛА»

І місце Когут Оксана, Герус Людмила, (смт Івано-Франкове, Яворівський р-н, Львівська обл.) – Яворівська забавка «Пташка» – 50 тис.грн.

ІІ місце Федик Дмитро (м.Київ) – «Гутництво» – 25 тис.грн.

ІІІ місце Головко Юлія (с.Орлівщина, Дніпропетровська обл.) – «Українське традиційне намисто» – 15 тис.грн.

5 ноутбуків

  1. Дмитрук Олена (м.Дніпро) – «Решитилівське рослинне килимарство»
  2. Кіндрат Юлія (м.Вінниця) – «Бубнівська кераміка»
  3. Гопко Іванна (м.Полтава) – Вишивка «Білим по білому»
  4. Луганський Василь (м.Новомосковськ, Дніпропетровська обл.) – «Українська дерев’яна народна іграшка»
  5. Романишин Юрій (м.Львів) – «Чорнодимлена гаварецька кераміка. Альтернативна назва: чорнолощена, сива, закурена».

10 грошових премій по 5 000 грн

  1. Делікатна Світлана (м.Хмельницький) – Писанковий розпис «Писанки»
  2. Ігошин Василь (смт Кути, Івано-Франківська обл.) – Гончарство «Молочана кераміка»
  3. Геник Марія (с.Великий Ключів, Нижньовербізька ОТГ, Івано-Франківська обл.) – «Пір‘яний вінок для молодої»
  4. Федорчук Вікторія (с.Прокурава, Косівський р-н., Івано-Франківська обл.) – Сироваріння «Коник з сиру»
  5. Феник Наталя (смт Первомайське, Миколаївська область) – Килимова вишивка (вишивка петлею,  махрова вишивка,  техніка посмикування, набивка, голкопробивна техніка)
  6. Гетманець Діна (м.Долинська, Кіровоградська обл.) – «Пояс–крайка»
  7. Почтарьова Олена (м.Черкаси) – «Восковий вінок та бутоньєрка нареченої з села Орловець Городищенського району Черкаської області»
  8. Лошак Тарас (м.Долина, Івано-Франківська обл.) – Виготовлення сопілки, теленки, пищавки, дводенцівки
  9. Єлісейцева Ірина (м.Рені, Ізмаїльський р-н, Одеська обл.) – Сусак (лагенарія)
  10. Гарко Людмила (м.Стрий, Львівська обл.) – «Соломоплетіння»

10 наборів інструментів

  1. Дзюбенко Світлана (с.Рівець, Вінницька обл.) – Петриківський розпис
  2. Савчук Павло (с.Прокурава, Косівський р-н, Івано-Франківська обл. – «Дерев’яні ложки»
  3. Мельник Мар’яна (с.Спас, Калуський р-н, Івано-Франківська обл.) – «Жоломійка» (народний музичний інструмент)
  4. Король Дмитро (м.Кременчук, Полтавська обл.) – «Витинанка «Дерево життя»»
  5. Гордієнко Надія (с.Хухра, Охтирський р-н, Сумська обл.) – «Плахта»
  6. Лилик Оксана (с.Кропивник, Калуський р-н, Івано-Франківська обл.) – «Бойківська вишиванка»
  7. Музичин Віталій (смт Вигода, ГПЗ Долина, Івано-Франківська обл.) – Дримба
  8. Єлисеєва Юлія (м.Запоріжжя)    – «Вишита біжутерія з орнаментом»
  9. Мартиш Тетяна (с.Луги, Рахівський р-н, Закарпатська обл.) – “Керамічна гуцульська писанка”
  10. Гончар Іван (с Коболчин, Дністровський р-н, Чернівецька обл.)    – «Виготовлення комину»

 

10 парфумів від Катерини Бужинської

  1. Бідна Світлана (м.Суми   ) – Витинанка «Рушникове мереживо»
  2. Шолопак Василь (с.Ясень, Калуський р-н, Івано-Франківська обл.) – «Скрипка»
  3. Бойків Мирослава (м.Торонто, Канада) – Образи з соломи
  4. Мудь Русава (м.Красилів, Хмельницька обл.) – «Український віночок»
  5. Іванів Христина (с.Старий Мізунь, Калуський р-н, Івано-Франківська обл.) – «Дідух»
  6. Різник Людмила (м.Івано–Франківськ) – Вишивка «Авторська ручна вишивка різними техніками на 100-річному конопляному полотні»
  7. Ягьяєва Ольга (с.Софіївська Борщагівка, Бучанський р-н, Київська обл.) – «Різьбярство по дереву»
  8. Демченко Сергій (смт Білозерка, Херсонська обл.) – Стім-панк «Персонажі українських народних казок»
  9. Марченко Тетяна (м.Кривий Ріг, Дніпропетровській обл.)    – Бісероплетіння «Гердан традиційний»
  10. Гойда Наталія та вихованці Бучацького ЦДЮТ “Сузір’я”    (м.Бучач, Тернопільська обл.) –  Вітраж «Великодні візерунки»

 

Подарунковий набір від CLEAN STREAM

  1. Зохнюк Світлана (с.Таценки, Обухівська ОТГ, Київська обл.) – Обухівський «шитий» рушник
  2. Іванів Галина (с.Сукіль, Івано-Франківська обл.) – Ковальство «Підкова»
  3. Долішна Марта (м.Болехів, Івано-Франківська обл.) – Бісероплетіння «Бойківський «Язик»»
  4. Слижук Микола (с. Прокурава, Косівський р-н., Івано-Франківська обл.) – «Інкрустація»
  5. Наумова Інна (колективна робота, яку виконували також Войтюк Ольга, Драгомерецька Тетяна) (м. Хмельницький) – Іконопис «Ікона на склі «Свята Рівноапостольна княгиня Ольга»»

Вітальну листівка із черпаного паперу

  1. Мельник Мар’яна (с Спас, Калуський р-н, Івано-Франківська обл.) – «Сито, решето»
  2. Бабій Марія (м.Івано-Франківськ) – Вишивка «Панно “Серце Карпат”
  3. Семенова Наталія (с.Сурсько-Михайлівка, Солонянський р-н, Дніпропетровська обл.) – «Картини з вовняного живопису»
  4. Літус Ольга (м. Полтава) – «Флоро-мозаїчні об’ємні панно»
  5. Дудар Галина (м.Тернопіль) – «Лемківська витинанка»
  6. Бендус Світлана (с.Баланівка, Гайсинський р-н, Вінницька обл.) – «Сопілка»
  7. Чирва Микола (м.Підгородне,    Дніпропетровська обл.) – Соломоплетіння «Солом*яний бриль, солом*яний кошик, шкатулки, обереги, великодні набори, дідухи»
  8. Яцинин Марія (с.Тисів, Болехівська ОТГ, Івано-Франківська обл.) – «Вишитий ґорсет»
  9. Грималюк Галина (с. Прокурава, Косівський р-н., Івано-Франківська обл.) – Весільне древце
  10. Батарон Елеонора (м.Олександрія, Кіровоградська обл.) – «Восковий віночок»
  11. Мазурик Надія (м.Кривий Ріг) – «Керамічна плитка»
  12. Сидоренко Ольга (м.Кременчук, Полтавська обл.) – «Валяння»
  13. Федорова Олена (м.Кременчук, Полтавська обл.) – Гачкування «Ляльки українці»
  14. Мудрик Анастасія (м.Мирноград, Донецька обл.) – Картини та замки з сірників
  15. Ілаш Алла (смт. Кельменці, Дністровський р-н, Чернівецька обл.) «Килимарство. Регіональний фестиваль народного мистецтва «Душа народу в килимі цвіте»»
  16. Лошак Тарас (м.Долина Івано-Франківська обл.) – Сопілка хроматична, сопілка розкладна, сопілка з бочечкою, блокфлейта, теленка, пікалка, пищавка бойківська, альт, дводенцівкапищавка бойківська
  17. Діякон Дмитро (смт.Обухівка Дніпропетровська обл.) – «Шабельниківський оберіг»
  18. Бас Світлана (смт Маньківка Черкаська обл.) – «Писанки та Петриківський розпис»
  19. Сметаняк Галина (с.Витвиця, Калуський р-н, Івано- Франківська обл.) – Вишивка, виготовлення нитки з льону
  20. Царицанська Світлана (м.Гірське,Луганська обл.) – «Різьблення по дереву»
  21. Поліщук Оксана (м.Кременчук, Полтавська обл.) – Брошка “Квітка”, виготовлена у техніці шкіряної пластики
  22. Школьнік Катерина (м.Шепетівка, Хмельницька обл.) – Соломоплетіння «Солом’яник»
  23. Прокопів Галина (с.Казанів, Коломийський р-н, Івано-Франківська обл.) – Дерев’яна скульптура “Ангел охоронець”
  24. Лущ Ольга (с.Ілемня, Калуський р-н, Івано-Франківська обл.) – «Рафа»
  25. Попович Людмила (м.Полтава) – «Опішнянська кераміка»
  26. Бугаєва Олена (м.Київ) – «Вишиванка»
  27. Кутас Валерія (с.Комишня, Миргородський р-н, Полтавська обл.) – Соломоплетіння «Солом’яний ангел»
  28. Саганюк Оксана (м.Володимир-Волинський, Волинська обл.) – «Пластикова ляльки ручної роботи»
  29. Бондарева Ганна (м.Мирноград, Донецька обл.) – Плетіння «Підкова на щастя»
  30. Покришка Марія (с.Слобода-Болехівська, Долинський р-н Івано-Франківська обл.) – Памятник могильний
  31. Маратаєва Галина (м.Рені, Ізмаїльський р-н, Одеська обл.) – «Сувенірна лялька етнографічної колекції “Хай світ пізнає Україну!»
  32. Жукова Людмила (м.Українськ, Донецька обл.) – «Вишиванка»
  33. Гаранжа Анна (м. Суми, Сумська обл.) – Витинанка. Поліптих «Магія писанки»»
  34. Царицанська Світлана (м.Гірське,Луганська обл.) – «Вишивка»
  35. Войтюк Ольга (колективна робота, взяли участь: Неліна Юлія, Наумова Інна, Драгомерецька Тетяна) (с.Голосків, Летичівський  р-н, Хмельницька обл.,)  – Іконопис «Ікона «Святий Апостол Павло»
  36. Фрунзе Ірина (Долинська ТГ, Подільський р-н, Одеська обл.,) – «Український рушник»
  37. Щербань Ярослава (с.Ошихліби, Кіцманський р-н, Чернівецька обл.) – Вишиванки, ткацтво
  38. Адарюков Олександр (смт Нікольське, Нікольського р-н, Донецька обл.) – «Тявани, чаші для чаювання»
  39. Кущ Лілія (м.Дніпро) – «Лозоплетіння кошика»
  40. Добродєєва Юлія Олександрівна        (м.Мирноград, Донецька обл.) –«Вишивка»
  41. Єлисеєва Юлія (м.Запоріжжя) – Вишивка «Різдвяна куля для декору»
  42. Царицанська Світлана (м.Гірське, Луганська обл.) – «Аплікація з соломи»
  43. Делікатна Світлана (м.Хмельницький) – «Писанкарство»
  44. Луцак Оксана (с.Космач Дзвиняцької сільської ради ОТГ, Івано-Франківської обл.) – «Вишивка «Вишиванки гладдю за власними схемами»
  45. Гарко Людмила (м.Стрий, Львівська обл.) – Вироби з соломи. Соломоплетіння
  46. Луцак Оксана (с.Космач Богородчанський р-н, Івано-Франківська обл.)  Вироби із сіна
  47. Нестерова Тетяна (Тошківка, Попаснянський р-н, Луганська обл.) – Сумка-кошик с ПЕТ пакетів
  48. . Баранова Ірина (смт Розівка, Розівський р-н, Запорізька обл.) – Різьблення по дереву «Любов-найвища заповідь…”
  49. Андибур Наталія (м.Калуш, Івано-Франківська обл) – «Авторська Великодня сувенірна писанка»
  50. Войтюк Ольга (колективна робота, яку виконували також Наумова Інна, Драгомерецька Тетяна) (с.Голосків, Летичівський  р-н, Хмельницька обл.,)  – Іконопис «Ікона «Святий Ангел Охоронець»»
  51. Гарькава Тетяна (м.Дніпро) – «Панно та дерев’яні вироби»
  52. Чичикалова Марія (м.Кривий Ріг, Дніпропетровська обл.)  – Народна лялька “Княгиня”
  53. Аврамишина Марія (с.Зносичі, Сарненський р-н, Рівненська обл.) – Лозоплетіння «Грибний кошик»
  54. Пазинюк Марія (м. Івано-Франківськ) – Карта України “З Україною в серці”
  55. Балазюк Мирослава (с.Шевченкове, Калуський р-н, Івано – Франківська обл.) -Соломоплетіння «Солом’яний капелюх»
  56. 56.Минтус Людмила (м.Кролевець, Конотопський р-н, Сумська обл.) – Ткацтво «Рушник «Щедра українська земля»»
  57. Шуляр Оксана (м.Бершадь, Вінницька обл.) – Вишивка
  58. Сова Галина (с.Старий Мізунь, Калуського р-н, Івано-Франківська обл.) – Бісероплетіння «Бойківська ланка»
  59. Чернякова Наталія (м.Київ) – «Лялька-мотанка «Травниця»»
  60. Романишин Роман (с.Оболоня, Івано-Франківська обл.) – «Меблі під старовину»

Вітаємо вас та дякуємо усім за активну участь в проекті

P.S. подарунки будемо вручати після оголошення результатів усіх напрямків

Top