Переможці проекту “Таємниці України для тебе” в напрямку “ПАМ’ЯТКИ КУЛЬТУРНО-ІСТОРИЧНОЇ СПАДЩИНИ”

Переможці

Таємниці України для тебе

«ПАМ’ЯТКИ КУЛЬТУРНО-ІСТОРИЧНОЇ СПАДЩИНИ»

Грошові премії 

І місце  Погоріла Тетяна,  (м.Одеса) – «Актовський каньйон», с.Актове Миколаївська обл. – 50 тис.грн.
ІІ  місце  Бірючевська Валерія (м.Херсон) – «Лемурійське озеро», с.Григорівка Херсонська обл. – 25 тис.грн.
ІІІ місце  Царицанська Світлана (м.Гірське, Луганська обл.) – Бердянська коса, Коса на півночі Азовського моря, що відокремлює Бердянську затоку від моря – 15 тис.грн.

Ноутбуки

  1. Кривецька Анастасія (с.Дністрове, Тернопільска обл.) – «Дністровський каньйон», Тернопільська, Чернівецька, Івано-Франківська області
  2. Чубатько Олександра (с.Богдан, Закарпатська обл.) – «Гора Піп Іван Чорногорський», на межі Івано-Франківської та Закарпатської областей
  3. Корнієнко Олександр (м.Одеса) – «Місто Вилкове», Ізмаїльський р-н Одеська обл.
  4. Зимник Катерина (м.Дніпро) – «Хотинська фортеця» Дністровський р-н Чернівецька обл.
  5. Білишко Наталія (м.Київ) – «Музей писанкового розпису», м.Коломия Івано-Франківська обл.

Грошові премії по 5 000 грн

  1. Копчак Наталія (м.Долина Івано-Франківська обл) – «Підгорецький замок», с.ПідгірціЛьвівська обл.
  2. Гелевич Єлизавета (смт Кути Івано-Франківська обл.) – «Перший в світіпам’ятник Тарасові Шевченку» с. Тюдів Івано-Франківська обл.
  3. Випасняк Олександр (м.Івано-Франківськ) – «Чернелицький замок», смт Чернелиця Івано-Франківська обл.
  4. Тищук Марк (м.Соледар Донецька обл.) – «Брянцівська копальня», м.Соледар Донецька обл.
  5. Кліщ Наталія (м.Запоріжжя) – «Острів Хортиця», Наумова балка, м.Запоріжжя
  6. Шевченко Альона (с.Бочечки Сумська обл.) – «Палац Львових» с.Бочечки Сумська обл.
  7. Задорожна Інга (м.Первомайський, Харківська обл.) – «Олексіївська фортеця Української укріпленої лінії» м. Первомайський Харківська обл.
  8. Коваленко Любов (м.Вінниця) – «Національний музей-садиба М. І. Пирогова» м.Вінниця
  9. Божкова Ганна (смт Новоайдар Луганська обл) – «Колекція народного вбрання Новоайдарщини кінця ХІХ- початку ХХ століть», смт Новоайдар Луганська обл.
  10. Скорик Тетяна та Антоненко Наталія (м.Зеленодольськ Дніпропетровська обл.) – «Козацькі поховання» с.Мар’янське Дніпропетровська обл.

Фотоапарати

  1. Данилюк Ксенія (с.Богрівка Івано-Франківська обл.) – «Доти в Богрівці – свідки Великої війни 1914 – 1918 рр.,», с.Богрівка Івано-Франківська обл.
  2. Возняк Христина (с.Котівка Тернопільська обл.) – «Домініканський костел святого Станіслава», смт Чортків Тернопільська обл.
  3. Гонтарук Тетяна (м.Збараж Тернопільська обл.) – «Збаразький замок», м.Збараж Тернопільська обл.
  4. Пасічник-Прокопенко Ірина (м.Коростень Житомирська обл.) – «Городище №1 літописного міста Іскоррстеня (Красна Гірка)», м.КоростеньЖитомирська обл
  5. Тимків Олесь (с.Болехів Івано-Франкіська обл.) – «Cкелі Довбуша» на південний захід від с.Бубнище Івано-Франківська обл.

Парфуми від Катерини Бужинської

  1. Притис Ірина (с.Рашцівці Тернопільська обл.) – «Марійський духовний центр Зарваниця», с.Зарваниця Тернопільська обл.
  1. Савсюк Інна (с.Пустовіти Київська обл.) – «Храм Різдва Пресвятої Богородиці» с.Тулинці  Київська обл.
  2. Тицька Мар’яна (м.Теребовля Тернопільська обл) – «Теребовлянська фортеця», м.Теребовля Тернопільська обл.
  3. Мартиненко Алла (м.Олександрія Кіровоградська обл.) – «Ландшафтний заказник “Білецьківські плавні” та ландшафтний заказник “Гора пивиха”», розташований в околицях міста Світловодськ на річці Дніпро
  4. Кудибин Діана (м.Долина Івано-Франківська обл.) – « Карпатський трамвайчик» смт Вигода Івано-Франківська обл.
  5. Мавдюк Маряна (с.Витківці Тернопільська обл.) – «Вишнівецький палац» смт ВишнівецьТернопільська обл.
  6. Савчук Віктор (с.Тисів Івано-Франківська обл.) – «Командирський бункер та місце таборування сотні спеціального призначення УПА “ВІКТОРІЯ”» Урочище “СОРОКОВИЙ” Болехівського лісництва неподалік села Тисів Івано-Франківської обл.
  7. Смоляк Юлія (м.Скалат Тернопільська обл.) – «Скалатський замок» м.Скалат Тернопільська обл
  8. Копчак Наталія (м.Долина Івано-Франківська обл) – «Старе село», м.Ужгород
  9. Тищук Наталія (мСоледар Донцька обл.) – Аккерманська форте́ця або Білгород-Дністровська форте́ця — історико-архітектурна пам’ятка та найбільша фортеця УкраїниОлеська область м. Білгород-Дністровський

Подарункові набори від CLEAN STREAM

  1. Середа Людмила (м.Рівне) – «Музей “Креативна книга”»,м.Рівне
  2. Данилюк Любов (м.Івано-Франківськ) – Старунський вулкан с.Старуня Івано-Франківська обл.
  3. Павлюк Юлія (м.Мирноград Донецька обл.) – «Пам’ятник Вовку», с.Прогрес Донецької обл.
  4. Кліщ Наталія (м.Запоріжжя) – «Святилище Триглав», о.Хортиця, Запоріжжя
  5. Ткаченко Маргарита (м.Івано-Франківськ) – «Русилівськи водоспади», с.Русилів.Тернопільська область

Вітальні листівки із черпаного паперу

       1. Іваночко Іван (с.Саджавка Івано-Франківська обл) – “Стінка” над р. Прут у с.Саджавка Івано-Франківська обл.
  1. Тищук Наталія (м.Соледар Донецька обл.) – «Скелеподібне оголення верхньої крейди Крейдяні» с.Білокузьминівка Донецька обл.
  2. Копчак Наталія (м.Долина Івано-Франківська обл) – «Гошівський монастир», с.Гошів Івано-Франківської обл.
  3.  4.Горнецькі Валентина (смт Королево Закарпатська обл.) – Церква Успіння Пресвятої Богородиці, с. Новоселиця Закарпатська обл.
  1. Кузь Ярослав (с.Кузьминець Івано-Франківська обл.) – «Доменна піч урочище Ангелів.кедровв палати Метрополита А.Шептицького» с.Гриньків,с.Кузьминець. Перегінська ТГ Івано-Франківська обл.
  2. Головей Ольга (с.Тур’і Ремети Закарпатська обл.) – «Барель’єф-пам’ятник листоноші Федору Фекеті», с.Тур’і Ремети Закарпатська обл.
  3. КорбутМарян (м.Марганець Дніпропетровська обл.) – «Музей Української старовини просто неба»,  м.Марганець селище Мар’ївка Дніпропетровська обл.
  4. Ткаченко Єлизавета (м.Івано-Франківськ) – «Церква Святого Юрія в м.Дрогобич», м.Дрогобич,Львівська обл.
  5. Ільченко Юрій (смт Устинівка Кіровоградська обл.) – «Ландшафтний заказник загальнодержавного значення “Монастирище”», с.Завтурове Кіровоградської обл.
  6. Тарновський Іван (м.Чернігів) – «Батурин», м.БатуринЧернігівська обл.
  7. Дюбіна Олена (м.Харків) – «Співочі тераси»,с. Городнє.Харківська обл.
  8. Петрик Марія (м.Львів) – «Пнівський замок» м.Надвірна,Івано-Франківська обл.
  9. Бариш Катерина (м.Ужгород) – «Невицький замок», біля с.Кам’яниця, Закарпатська обл.
  10. Андрієнко Марина (м.Черкаси) – «Урочище «Холодний Яр»», с.Мельники, Черкаська обл.
  11. Терлецький Назар (м.Тернопіль) – «Червоногородський замок» біля сіл Нирків та Нагіряни, Тернопільська обл.
  12. Василенко Віктор (м.Херсон) – «Херсонські гори»с.Станіслав, Херсонська обл.
  13. Багира Іван – (м.Івано-Франківськ) – «Церква Успіння Пресвятої Богородиці», с.Крилос, Галицький р-н, Івано-Франківська обл.
  14. Мікулінська Олена (м.Житомир) – «Камінне село»,на схід від с. Рудня-Замисловицька Житомирська обл,
  15. Тульчинко Віктор (м.Київ) «Генуезька фортеця», м.Судак, АР Крим
  16. Качур Надія (м.Київ) – «Лемурійське озеро», с.Григорівка Херсонська обл.
  17. Татарин Світлана (м.Рівне) – «Геологічний заказник «Базальтові стовпи»», біля сіл Базальтового, Берестовця, Нового Берестовця, Рівненська обл.
  18. Самбурський Андрій м.Тернопіль – «Печера Оптимістична»,с.КоролівкаТернопільська обл.
  19. Багей Людмила (м.Івано-Франківськ) – «Манявський скит» с.Манява, Івано-Франківська обл.
  20. Мартиненко Алла (м.Олександрія Кіровоградська обл.) – «Музей гудзиків в Олександрії та Картинна галерея», м.Олександрія Кіровоградська обл
  21. Довіряк Сніжана (мТернопіль) – «Теребовлянський замок», м.Теребовля Тернопільська обл.
  22. Наталія та Юрій Гойда (м.Бучач Тернопільська обл.) – м.Бучач Тернопільська обл
  23. Кондратюк Єлизавета (с.Крутнів, Тернопільська обл.) – «Чортків камінь» селище Підкамінь Львівська обл.
  24. Відділ культури і туризму Шаргородської міської ради (м.Шаргород Вінницьк обл.) – «Історико-культурний центр духовності та злогади: Костел Святого Флуріана, Свято-Миколаївський чоловічий монастир, синагога» м.Шаргород Вінницька обл.
  25. Пашник Оксана (м.Коломия) – «Церква Благовіщення Пречистої Діви Марії», м.Коломия Івано-Франківська обл.
  26. Ференц Вікторія (с.Розтоки Закарпатська обл.) – Історія заснування с.Розтоки
  27. Батейко Дмитро (м.Луцьк) – «Окольний замок» м.Луцьк
  28. Соломка Євгеній (м.Ромни Сумська обл.) – «Посульські кургани» неподалік м.Ромни Сумська обл.
  29. Виборний Володимир (с.Гречани Дніпропетровська обл.) – «Хутір Галушківка», с.Гречани Дніпропетровська обл.
  30. Ленда Людмила (с.Василівка на Дніпрі Дніпропетровська обл). – «Дніпрові пороги і курган-могила», с.Василівка на Дніпрі Дніпропетровська обл.
  31. Мазур Петро (м.Чернівці) – «Протяті Камені та Соколине око»,біля східної частини с. Хорови Чернівецька обл.
  32. Боднар Антон (м.Київ) – «Палац Галаганів», Сокиринці, Чернігівська обл
  33. Козоруб Людмила (м.Вінниця) – «Лядовський Усікновенський скельний чоловічий монастир»
Лядова, Вінницька обл
  1. Ярмоленко Любов (м.Одеса) – «Одеські катакомби» м.Одеса
39.Федуленко Ольга (м.Київ) – «Херсонес таврійський» м.Севастополь
  1. Федик Каріна (м.Львів) – «Шевченківський гай» м.Львів
  2. Білецький Руслан (мЧернівці) – «Біла Криниця» Чернівецька обл.
  3. Прокопишин Василь (м.Тернопіль) – РЛС «Памір» с.Верхній Яловець, Чернівецька обл
  4. Карач Надія (м.Рівне) – «Острозький замок», Острог, Рівненська обл.
  5. Кліщ Алла (м.Запоріжжя) –«Корсунський жіночий монастир ХVIII ст.», с. Корсунка Херсонська обл.
  6. Суй Анастасія разом з батьком (м.Херсон) – «Сонячний годинник як пам`ятник Дж.Говарду», м. Херсон
  7. Тищук Наталія (м.Соледар Донецька обл.) – «Гіпсовий рудник біля села Стряпівка» с.Стряпівка Донецька область
  8. Попіль Вікторія (м.Тернопіль) – «Острів закоханих», м.Тернопіль
  9. Левицька Валентина (м.Дунаївці Хмельницька обл.) – «ПанськеКрісло,  костел Серця  Ісуса» с.Супрунківці  Хмельницької  обл.
  10. Жовнерук Ольга (м.Коростишів Житомирська обл.) – «Костел Різдва Пресвятої Богородиці» м.Коростишів Житомирська обл.
  1. Дудник Неля (с.Володимирівка Кіровоградська обл.) – «Кургани доби бронзи» с. Володимирівка Кіровоградська обл.
  2. Смолянчук Дмитро (смт Тошківка Луганківська обл.) – «Палац Тошковича», селища Тошківка, Луганська обл.
  3. Шубчинська Любов (м.Яготин Київська обл.) – «Картинна галерея,Музей “Флігель Тараса Шевченка”», м. Яготин Київська область,
  4. Павлюк Юлія та Михайло (м.Мирноград Донецька обл.) – «Музей С.С.Прокофьєва», с.Сонцівка Донецька обл.
  5. Коритна Наталія (с.Баланівка Вінницьк обл.) – «Народний музей історії села Баланівка»с.Баланівка Вінницька обл.
  6. Літвінчук Тетяна (м.Луцьк) – «Баб’я гора», – с.Тристень Волинська обл.
  7. Карбівська Анастасія (с.Гошів Івано-Франківська обл.) – «Жіночий монастир сестер пресвятої родини», с.Гошів, Івано-Франківська обл.
  8. Драчук Владислав (с.Гибалівка Вінницька обл.) – «Шаргородська Хресна Дорога», м.Шаргород Вінницька обл.
  9. Савчук Віктор (с.Тисів Івано-Франківська обл.) – «Колекції історичних знахідок Бойківського краю», с. Тисів Івано-Франківська обл.
  10. Михайлова Світлана (м.Хмельницький) – «Хмельницька школа іконопису “Нікош”», м. Хмельницький
  11. Романишин Юрій та Романишин Костянтин (м.Львів) – «Гора Знесіння» с.Оболоня Івано-Франківська обл.
61.Короваєва Богдана (м.Чернігів) – «Татарська гірка села Анисів» с.Анисів Чернігівська обл.
  1. Голубнича Марина (м.Полтава) – «Садиба Івана Котляревського» м. Полтава
  2. Новікова Майя (с.Василівка-на-Дніпрі Дніпропетровська обл.) – «Село Василівка-на-Дніпрі» с.Василівка-на-Дніпрі Дніпропетровська обл.
  3. Василенко Сергій (м.Запоріжжя) – «Національний заповідник «Хортиця»», о.Хортиця, м.Запоріжжя.
  4. Романишин Юрій та Жаровська Тетяна (м.Львів) – «Меморіальний музей Романа Шухевича. Дім останніх днів життя головного командира УПА Романа Шухевича, місце його героїчної загибелі», Білогорща м.Львів.
  5. Сторчак Тетяна (с.Бабин Чернівецька обл.) – «Урочище бабинська говда», с.Бабинська говда Чернівецька обл.
  6. Комунальний заклад “Канівський міський центр туризму Канівської міської ради Черкаської області”, туристсько-краєзнавчий клуб “Родень”; + Шевченківський національний заповідник, м.Канів – «Канівський Успенський Собор», м.Канів Черкаська обл.
  7. Семенюк Михайло (м.Львів) – «Грот Прийма», Львівська обл.
  8. Ковтуненко Назар (м.Вінниця) – «Черепашинецький кар’єр», с.Черепашинці Вінницької обл.
  9. Радіонов Олескандр (м.Дніпро) – «Мавринський майдан», Дніпропетровська обл.
  10. Артем’єва Софія (м.Київ) – «Долина привидів», схил гірського масиву Демерджі в Криму
  11. Судакова Ірина (м.Сумська) – «Яблуня-колонія», с.Кролевець, Сумська обл
  12. Марунчак Дмитро (м.Львів) – Костел святого Миколая, с.Вижняни, Львівська обл
  13. Пацьорко Валентина (м.Житомир) – Монастир Кармелітів Босих, м.Бердичів, Житомирська обл.
  14. Смечило Нестор (м.Рівне) – «Тунель кохання», смт Клевань, Рівненська обл.
  15. Прокопишин Марія (м.Черкаси) – «Дуб Залізняка», с. Буда Черкаської обл.
  16. Капусняк Лілія (м.Івано-Франківськ) – «Івано-Франківська ратуша», м.Івано-Франківськ Івано-Франківська обл.
  17. Стурко Андрій (м.Київ) – «Аскольдова могила», м.Київ.
Top