Офіційна зустріч 3-ого Святійшого Патріарха Київського Філарета та пані Ольги Богомолець – радника Президента України з гуманітарних питань з українськими благодійними фондами, громадськими організаціями, активістами та волонтерами

n43За iнiцiативи громадської спiлки “Слава Украiнi” відбулась зустріч 3-ого Святійшого Патріарха Київського і всієї Русі-України Української православної церкви Київського патріархату Філарета та пані Ольги Богомолець – радника Президента України з гуманітарних питань, народного депутата України, голови комітету Верховної Ради з питань охорони здоров’я з українськими благодійними фондами, громадськими організаціями, активістами та волонтерами.
На зустріч також були запрошені Голова БО “Фонд “Відродження Прикарпаття” Юлія Марійчин і Почесний консул Угорщини у м. Івано-Франківськ Василь Вишиванюк. Під час зустрічі учасники багато говорили про ситуацію в країні, ділились досвідом своєї роботи та звернулись до його Святійшества Філарета з проханням, аби скоріше настав мир та все почалось налагоджуватись в Україні.
Під час зустрічі дійшли висновку, що однією з найбільших проблем в країні є корупція і всі присутні вирішили об’єднати зусилля для її подолання.

Top