Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського про Книгу Добра.

На початку лютого 2018 р. першу річницю з часу створення відзначив унікальний Міжнародний соціальний проект Книга Добра, який об’єднав довкола себе понад 300 000 дітей та дорослих. Метою проекту стало бажання дітей поділитися добром з усією країною і всім світом. Уособленням найкращих починань ініціаторів проекту став перший примірник Книги Добра, на ста сторінках якої містяться зворушливі життєві історії про Добро. «Ця чарівна книга – квінтесенція добра», – зазначив президент України Петро Порошенко.
Виготовлення унікальної за змістом і формою Книги тривало дев’ять місяців. Її друкували на папері, виготовленому з бавовни та трав тих регіонів, звідки надійшли сповнені добром історії. Для друку кожної зі сторінок, ретельно виведеної каліграфічним почерком, створювалося окреме кліше. Книга відтиражована на старовинних верстатах у Талліні в майстернях LABORA. Видання прикрашене висушеними травами, має вкладення – унікальні малюнки до історій книги та цитати відомих українців та світових мислителів про добрі справи. Раритетна пам’ятка вирізняється оригінальною оправою з дерева та шкіри з застібками, яка сприятиме якнайдовшому її збереженню.
9 грудня 2017 р. перший примірник Книги Президент України Петро Порошенко урочисто вручив директору Національної бібліотеки України імені В. І. Вернадського Владимир Попик.
Унікальний примірник наразі переданий на місце постійного зберігання до відділу стародруків та рідкісних видань, де займе своє особливе місце серед інших книжкових перлин найбільшої бібліотеки України.
Відділ щиро вдячний за надану честь оберігати перший екземпляр унікальної Книги Добра та запрошує читачів ознайомитися з новоприбулим раритетом.

Світлина від Відділ стародруків та рідкісних видань НБУ ім В І Вернадського.Світлина від Відділ стародруків та рідкісних видань НБУ ім В І Вернадського.

Світлина від Відділ стародруків та рідкісних видань НБУ ім В І Вернадського.Світлина від Відділ стародруків та рідкісних видань НБУ ім В І Вернадського.

Top