НА КИЇВЩИНІ ВІДБУВСЯ IV ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ФЕСТИВАЛЬ «ПІД ПОКРОВОМ ТРИЗУБА». В рамках якого була проведена презентація «Книги Добра». (КОДА)

У м.Боярка на території парку «Перемога» пройшов IV Всеукраїнський фестиваль «Під Покровом Тризуба», організаторами якого були Міністерство молоді та спорту України, Управління молодіжної політики та національно-патріотичного виховання Київської обласної державної адміністрації, ГО «Валькірія», Боярська міська рада.
«Під Покровом Тризуба – 2019» спрямований на вшанування героїв боротьби українського народу за незалежність і територіальну цілісність України. Фестиваль вперше відбувся в м. Боярка у 2016 році. Організатори підтримали ідею відродження героїки періоду Української Революції 1917-1921 рр., що розпочали активісти з побудови меморіалу воїнам Армії УНР.
В рамках фестивалю відбулася презентація «Книги Добра» масштабного міжнародного соціального проекту «Книга добра», Благодійного Фонду «Чисті Серцем». «Книга» мандрує світом та об’єднала тисячі дітей та дорослих з єдиною метою – відшукати унікальні історії про добро в усіх проявах. Це «Книга» про Україну, про нас, українців, і про майбутнє, яка містить в собі щире добро.
Більше інформації за посиланням:
Top