Міжнародний соціальний проект «Книга Добра» презентовано у Вінницькій області.

Сьогодні, члени Спілки на чолі з Головою правління, Слівінським Анатолієм Михайловичем відвідали Шаргородський район Вінницької області. Метою поїздки була зустріч з молоддю, де були присутні представники всіх шкіл Шаргородського району. На зустрічі їм було презентовано міжнародний соціальний проект «Книга Добра», який ставить перед собою мету створення книги із цікавими історіями та ілюстраціями про Добро.
«Книга Добра» покликана стати джерелом інформації про людяність, щирість та добро у повсякденному житті, вселяти віру у мирне майбутнє, надихати на перемоги у добрих починаннях та показати всьому світу Україну з її великим чистим серцем і добрими людьми.
Під час презентації книги, Анатолій Михайлович розповів про можливість участі в проекті, в межах реалізації даного проекту, вихованці шкіл, які візьмуть активну участь у Проекті, матимуть змогу презентувати «Книгу Добра» в одній із 50-ти країн світу. Насамперед, її передадуть в Національну бібліотеку Конгресу США, Королівську бібліотеку Великої Британії та Олександріївську бібліотеку (Єгипет).
Анатолій Михайлович, звернув увагу молоді на те, що перший ексклюзивний примірник «Книги Добра» українські діти, вже передали у руки його святості Папі Римському Франциску у Ватикані та закликав молодь також вибороти можливість стати послом миру та добра.
До кінця цього місяця, нами запланована презентація книги, молоді Барського та Жмеринського районів Вінницької області.


Світлина від Всеукраїнське об'єднання учасників бойових дій та волонтерів АТО - Вінниця.

Top