Карту миру презентовано у Литві у рамках проекту “Діти за мир у всьому світі!”

12494927_1750601671830453_1017771130653086145_n
За підтримки почесного консула Угорщини у Львові та Львівській області Лариси Малех та ректора Львівського державного університету Внутрішніх справ Валерія Середи, дітки із Західної України разом з Почесним консулом Угорщини в Івано-Франківській області Василем Вишиванюком, координатором проекту “Діти за мир у всьому світі” Ганною Крисюк, представниками благодійної організації “Фонд “Відродження Прикарпаття” Іриною Рабарською, Наталею Ткаченко, Мар’яною Боднар, керуючим справами ГО ”Асоціація учасників АТО Львівщини” Тарасом Маслянкою, представниками ЗМІ, разом писали побажання миру на голубах та розміщували їх на карті Литви.
На заході в парламенті були присутні та виступали із вітальним словом:
перший заступник голови сейму Відас Гедвілас, Надзвичайний і повноважний посол України в Литві Володимир Яценківський, Посол Угорщини в Литві Золтан Янчі, член сейму Литви, представник ПАРЄ від Литви Артурас Скарджюс.
Діти із Західної України в ході акції мали можливість поспілкуватись із дітками Донецької та Луганської областей, сім’ї яких постраждали від АТО та надий момент живуть та навчаються в Литві.
Презентація проекту в Литві відбувалася під патронатом Міністерства закордонних справ України та Міністерства закордонних справ Угорщини.

Top