Івано-Франківські школярі презентували Прикарпаття у Німеччині

n10Нещодавно делегація Івано-Франківської області відвідала Федеральну землю Саксонія (ФРН). Там представники органів влади та бізнесу познайомилися із економічними і суспільними досягненнями ФРН, німецькими підприємцями.

На честь прикарпатців німецька сторона влаштувала прийом у державному Міністерстві з питань навколишнього природного середовища та сільського господарства, у мерії міта Радеберга.
Члени делегації також зустрілися із головою Асоціації підприємств малого та середнього бізнесу, що діє під патронатом партії ХДС (християнсько-демократичного союзу) Німеччини доктором Маркусом Райхелем, відвідали кілька підприємств.

Важливим пунктом перебування делегації в Саксонії було проведення “Дня України у німецькій школі”. Такий захід у ФРН відбувся вперше і саме завдяки ініціативі благодійної організації. Честь представляти Івано-Франківську область випала учням спеціалізованої школи №5 з поглибленим вивченням німецької мови Роману Зіммхену та Тетяні Голодризі – переможцям всеукраїнської та обласної олімпіад з німецької мови. Вони виступили перед німецькими ровесниками зі школи імені Людвіга Ріхтера у Радеберзі.

Вагомість події засвідчила присутність Петра Кошманюка – радника Надзвичайного і Повноважного Посла України у Федеративній Республіці Німеччини Павла Клімкіна та депутата Бундестагу Арнольда Ваатца.
Депутат А. Ваатц схвально оцінив співпрацю між Прикарпаттям і Саксонією та наголосив на перспективності ділових та культурних відносин з Прикарпаттям Федеральної землі Саксонії.
Візит організувала благодійна організація Фонд “Відродження Прикарпаття” за підтримки Івано-Франківської облдержадміністрації.

http://www.youtube.com/watch?v=6ARw9XFvfBA

Top