Фонд «Відродження Прикарпаття» разом з благодійниками з Угорщини у день Святого Миколая передали подарунки дітям у Коломиї

n12У день Святого Миколая працівники Фонду «Відродження Прикарпаття» разом з делегацією угорських партнерів передали вихованцям Коломийського дитячого будинку-інтернату та реабілітаційного центру у селищі Отинія солодощі, меблі та медичне обладнання. На церемонії вручення благодійної допомоги соціальним закладам Коломиї з угорського боку були присутні представники Генерального консульства Угорської Республіки в м. Ужгороді консули Віда Ласло та Тріеб Гергель, мер угорського міста Феньєшлітке Мартха Тібор, голова Мальтійської благодійної служби Берегівського району Закарпатської області Макук Янош.
Вручаючи гуманітарну допомогу з-за кордону, консул Генерального консульства Угорської Республіки в м. Ужгороді Віда Ласло відзначив, що передача благодійного дару коломийським дитячим соціальним закладам вже стали традиційними. Він також відзначив професіоналізм педагогічних колективів та ефективність використання благодійної допомоги, що була передана раніше.
Ініціативи і послідовність Фонду «Відродження Прикарпаття» та угорських партнерів у підтримці дітей з обмеженими можливостями та дітей із сиротинця високо оцінили міський голова Коломиї Ігор Слюсар, голова Коломийської райдержадміністрації Михайло Негрич, начальник департаменту соціальної політики Івано-Франківської облдержадміністрації Ярослав Лаган.
У Коломиї гості з Угорщини і також відвідали музей писанки та познайомились з технологією виготовлення писанок та весільних павуків.
Ця акція відбулась у рамках програми Фонду «Відродження Прикарпаття» «Соціальна підтримка дітей з обмеженими можливостями».
Нині Фонд працює над тим, щоб доправити з Німеччини гуманітарну допомогу для інших дитячих будинків-інтернатів та реабілітаційних центрів Івано-Франківської області.

Репортаж за посиланням.

Top