Багато людей оновлює свій гардероб з настанням нового сезону. Що робити з речами, купленими зовсім недавно, придатними для носіння, але не дуже модними?

Віддати нужденним і отримати радість натомість. Радість для себе – тому що зробив добру справу і допоміг незаможним, багатодітним і просто бідним людям, для яких купівля речей – непосильна стаття витрат. До нас звертаються і самотні люди похилого віку, які підбирають штани, кофтинки, спідниці і радіють, що тепер на це не треба витрачати пенсію, а можна купити фруктів або необхідні їм ліки….

Яке ж настає полегшення, коли ці можуть  отримати одяг завдяки нашій спільній допомозі.

Ми приймаємо…

Ми приймаємо жіночий, чоловічий, дитячий одяг та взуття незалежно від сезону.

Весь одяг, що надійшов до нас, ми сортуємо, те, що не за сезоном, консервуємо і зберігаємо, а одяг за сезоном видаємо.

Якщо ви хочете віддати речі…

Попередньо перед візитом до нас зателефонуйте за номером +38(034) 271-17-50 або +38(050) 433-98-18 і ми будемо чекати Вас за адресою вул.Гаркуші 31Б, м.Івано-Франківськ, у робочі дні ПН-ПТ з 10:00 до 18:00 години.

Для передачі речей малозабезпеченим, Ви повинні задати головне питання – «Одягнув би я цю річ?» Якщо відповідь позитивна – можете сміливо віддавати річ, ні – викидайте її. Ви передаєте речі таким саме людям, як і Ви, тільки обставини їхнього життя склалися іншим чином.

Речі для передачі необхідно випрати. Є ситуації, коли людині потрібно надягнути річ тут і зараз. Тому, річ повинна бути охайною.

Речі повинні бути з працюючими блискавками, замками, без дірочок і плям. Додатковий ремонт – це гроші, яких у наших підопічних зовсім немає.

Ми були б дуже вдячні, якби Ви вкладали в пакети записочки з Вашим ім’ям, кількістю одягу, її найменуванням та побажанням для одержувача.

Дякуємо всім, хто допомагав, допомагає та буде допомагати нам в даному напрямку!

Top