Активні учасники міжнародного соціального проекту «Книга Добра» в період з 31 серпня та 01 вересня прийняли участь в святі «Дні України» в Нідерландах.

Дана подія була ініційована вперше і організована Посольством України в Королівстві Нідерланди та за підтримки Міністерства закордонних справ України. Дійство відбувалося у національному парку Het Nationale Park De Hoge Veluwe, який є один із найстаріших і найвідоміших парків країни.

“Ідея організації Днів України полягала в тому, щоб через мистецтво, музику та культуру розповісти історію та показати традиції нашої країни, відзначивши у такий спосіб і річницю її Незалежності”. На запрошення організаторів із концертною програмою виступили такі юні українські таланти, як: – гурт “ICE-CREAM”, керівник – Яна Василовська; – зразковий фольклорний гурт “Щедрик” Славуцької дитячої школи мистецтв, керівник – Тетяна Маліновська; – зразковий дитячий театр танцю “Левеня” Львівського будинку офіцерів, керівник – Наталія Бондарчук; – Кучерин Василь, Юращук Арсен, Стовп’юк Андрій – цимбали, – Андрусяк Ярослав – вокал. Також на свято були запрошені учасники І етапу міжнародного соціального проекту «Книга Добра», серед яких, Середа Віталій, Бондаревський Максиміліан, Базарник Анастасія. Протягом двох днів зі сцени лунала справжня українська пісня, було чутно звуки гри на цимбалах, хлопці та дівчата майстерно витанцьовували різноманітні таночки. Дні української культури – це чудова можливість об’єднати українську громаду, це спосіб підтвердити світу, що ми велична та унікальна країна і нагадати собі ще раз, що ми українці. Ця поїздка подарувала дітям і дорослим чудову можливість побачити неймовірні країни. Завдяки сприянню Посольства України в Королівстві Нідерланди група побувала в Нідерландському музеї під відкритим небом, який присвячений культурі, пов’язаній з повсякденним життям звичайних людей та в одному із найбільших зоопарків країни – зоопарку Royal Burgers. В одній мандрівці вдалося побувати не лише в Нідерландах, але й в стародавньому німецькому містечку Нюрнберг та столиці Угорщини м.Будапешті. Де для них були організовані пізнавальні та цікаві екскурсії. Така подорож – це ще й можливість поспілкуватися і подружитися з ровесниками з різних куточків України.

 

 

Top