13 листопада відзначається Всесвітній день доброти.

Це свято – є ще одним нагадуванням та спонуканням до прояву людяності і взаємодопомоги у повсякденному житті.
Надихаймо один одного на добрі вчинки, як це роблять наші активні учасники проекту “Книга Добра”, їхні герої історій та зустрічей.

“Цікаве знайомство з українським героєм

Дуже теплі зустрічі з військовими проходять у нашому класі щонайменше сім разів на рік завдяки вчительці української Вірі Усцовій. Але ця зустріч була особливою для мене.

Справа в тому, що з сьогоднішнім гостем я вже була знайома, але заочно. Про нього, чоловіка козацького роду, Віталія Гука, в сьомому класі писала статтю. І тільки зараз, через три роки, нам нарешті вдалося поспілкуватися . Скільки ж емоцій було! Так приємно стояти поруч зі справжнім героєм, слухати його історії з фронту , тиснуту руку людині, якою насправді пишаюся.

Ми подарували Віталію статтю про нього, різні смаколики, книгу; вручили почесну грамоту від Всеукраїнського об’єднання «Письменники Бойківщини» . До речі, сьогодні я перший раз підписувала свою роботу для військового. Відчуття , ніби віддала частинку себе.

Чоловік же навзаєм подарував нам неймовірний настрій. А яким суперовим презентом стала для мене кепка! Такий неочікуваний і водночас незабутній сюрприз, справжній військовий кашкет, тепер завжди нагадуватиме про нашу зустріч.

Дякую, Віталію, за те, що ви захищаєте українську землю і кожного з нас, за ваші патріотичні переконання та за сьогоднішній день. Я надзвичайно щаслива зустрічі , пишаюся нашим знайомством ! Обов’язково чекаємо вас у гості ще” – Тетяна Удодова.

Світлина від Тані Удодової.

Світлина від Тані Удодової.

 

Top